USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Belem Soft Hotel

Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-01
2026-07-02

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

100

Belem Soft Hotel 3*

 Συνεδριακές εγκαταστάσεις

Επαγγελματικό κέντρο

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

 Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο

Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα


Το Belem Soft Hotel 3 αστέρων βρίσκεται στην περιοχή διασκέδασης, 2 χλμ. από το Φρούριο Presépio και 14 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Emilio Goeldi, και παρέχει αποθήκευση αποσκευών. Το ξενοδοχείο περιλαμβάνει 125 δωμάτια με θέα στην πόλη και απέχει μόλις 1 χλμ. από την Αγορά Ver-o-Peso.

Teatro Margarida Schivasappa απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο και το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Belem/Val de Cans-Julio Cezar Ribeiro απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς. Museu do Porto de Belém είναι περίπου σε απόσταση μόνο 1,1 χλμ. Ανεξάρτητα από τη θρησκεία, οι ταξιδιώτες μπορούν να επισκεφτούν τη Βασιλική-Ιερό της Παναγίας της Ναζαρέτ, που βρίσκεται 19 λεπτά με τα πόδια από το Belem Soft.

Τα δωμάτια περιλαμβάνουν μίνι μπαρ-ψυγείο, καθώς και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια για την άνεσή σας. Παρέχουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός για την άνεση των πελατών.

Το Belem Soft Hotel σερβίρει κρέας, φρέσκα φρούτα και ψωμί για πρωινό από τις 06:30 μέχρι τις 10:00. Σερβίροντας μεγάλη ποικιλία φαγητών, το Spolbel απέχει σχεδόν 100 μέτρα από αυτό το κατάλυμα.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • ΒασιΛική-Ιερό της ΠαΝαγίας της Ναζαρέτ
    557 χλμ.
  • Paroquia de Santo Antonio de Lisbaoa Matriz
    633 χλμ.
  • Casa da Linguagem
    661 χλμ.
  • Galeria Theodoro Braga
    216 χλμ.
  • Vila Container
    751 χλμ.
  • Θέατρο Margarida Schivazappa
    142 χλμ.
  • Diplomatico do Setor Amazonico Museum
    555 χλμ.
  • Museu de Artes Brasil Estados Unidos
    862 χλμ.
  • Praca Batista Campos
    716 χλμ.
  • Θέατρο ΕιρήΝης
    850 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Belem/Val de Cans-Julio Cezar Ribeiro
    10 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
  • Αποθήκευση αποσκευών

Υπηρεσίες

  • Επαγγελματικό κέντρο

Στο δωμάτιο

  • Νεροχύτης στο δωμάτιο
  • Βρεφικές κούνιες

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:59
Check-out: έως 12:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Belem Soft Hotel;

    Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από τo Belem Soft Hotel μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • Πόσο απέχει το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Belem/Val de Cans-Julio Cezar Ribeiro από τo Belem Soft Hotel;

    Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Belem/Val de Cans-Julio Cezar Ribeiro βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo Belem Soft Hotel.
  • 🚗

    Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo Belem Soft Hotel;

    Τo Belem Soft Hotel παρέχει δημόσιος χώρος στάθμευσης.
  • 🕗

    Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo Belem Soft Hotel;

    Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo Belem Soft Hotel στις 12:00.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;

    Οι τιμές στο ξενοδοχείο ξεκινούν από 31$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.
  • Πώς μπορώ να πληρώσω σε ξενοδοχείο;

    Οι πελάτες του ξενοδοχείο μπορούν να πληρώσουν με American Express, Visa και Maestro καθώς και με άλλους τρόπους πληρωμής.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει τo Belem Soft Hotel;

    Σε τo Belem Soft Hotel μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Απλό δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια, Απλό δωμάτιο με κρεβάτι queen-size και Τρίκλινο δωμάτιο.
  • Τo Belem Soft Hotel προσφέρει δωμάτια για άτομα με αναπηρία;

    Ναι, σε τo Belem Soft Hotel έχει δωμάτια με ειδικές εγκαταστάσεις, πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο και μπάνια για ΑμεΑ. Για να κάνετε κάποιο ειδικό αίτημα, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους του ξενοδοχείου.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-01
2026-07-02

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Belem Soft Hotel, Βραζιλία

Avenida Braz De Aguiar, 612, Μπελέμ, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © belemhotelsweb.com

All rights reserved